Aprašymas
Midea MCA4U kasetinis 5/5.6 kW Multi-Split vidinis blokas
Midea Multi-Split 4 krypčių kasetinis vidinis blokas — jungiamas prie atskirai įsigyjamo Midea Multi-Split išorinio bloko (M2OE/M3OA/M4OB/M5OE serijos), kuris gali aptarnauti iki 5 vidinių blokų vienu metu.
| Modelis | MCA4U-18HRFNX-QRD1W |
| Serija | Midea MCA4U kasetinis |
| Sistemos tipas | Multi-Split — reikalingas atskiras išorinis blokas |
| Šaltnešis | R32 (GWP=675) |
| Wi-Fi | Papildomas modulis |
| Vidinio bloko matmenys (P×A×G) | 840 × 245 × 840 mm |
| Vidinio bloko svoris | 23 kg |
| Dekoratyvinės grotelės matmenys | 950 × 950 × 50 mm (T-MBQ4 grotelės atskirai) |
| Garantija | 2 metai |
ℹ️ Apie elektrą ir freoną: Multi-Split sistemoje vidinis blokas pats neturi atskiro elektros įvado — visa elektros instaliacija (MCA, MFA) priklauso nuo Midea išorinio bloko galios. Susisiekite dėl projektavimo: +370 623 48690.
| Modelis | Maks. vid. | Galia |
|---|---|---|
| M2OE-18 | 2 | 5.3 kW |
| M3OA-27 | 3 | 7.9 kW |
| M4OB-36 | 4 | 10.6 kW |
| M5OE-42 | 5 | 12.3 kW |






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.