Aprašymas
Airwell Wellea WT šilumos siurblys oras-vanduo su 240l integruota talpa – tai efektyvus sprendimas jūsų namų šildymui ir karšto vandens ruošimui!
Ieškote patikimo ir ekonomiško sprendimo savo namų šildymui? Airwell šilumos siurblys oras-vanduo su integruota talpa – modernus įrenginys, užtikrinantis aukštą efektyvumą ir patogumą. Šis šilumos siurblys idealiai tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems būstams, padeda sumažinti energijos sąnaudas ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.


Pagrindiniai privalumai:
- integruota talpa: užtikrina patogų karšto vandens ruošimą, taupant erdvę katilinėje ar kitoje pagalbinėje namų patalpoje;
- aukštas efektyvumas: šilumos siurblys veikia net esant žemai lauko temperatūrai, užtikrindamas stabilų šildymą, todėl puikiai tinka mūsų šalies klimato sąlygomis;
- energetinis efektyvumas: mažesnės šildymo sąnaudos lyginant su tradiciniais šildymo sprendimais;
- tylus veikimas: puikiai tinka gyvenamosioms patalpoms dėl mažo triukšmo lygio;
- ekologiškumas: naudojamas R32 freonas reiškia mažesnę CO2 emisiją ir draugiškumą aplinkai.
Kodėl verta rinktis Airwell šilumos siurblį?
Airwell yra pasaulyje pripažintas prancūzų prekės ženklas, siūlantis inovatyvius ir patikimus šildymo sprendimus. O Airwell siūlomas šilumos siurblio oras vanduo modelis ne tik užtikrina komfortą, bet ir leidžia sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje.
Užsisakykite jau šiandien, gaukite itin operatyviai, nes Airwell šildymo įrenginius palaikome sandėliuose! Investuokite į šildymo sprendimą, kuris atitinka šiuolaikinius poreikius. Įsigykite Airwell šilumos siurblį oras-vanduo su integruota talpa dabar ir mėgaukitės šiluma bei komfortu ištisus metus.


TECHNINIAI DUOMENYS:
| Išorinis blokas | AW-YHPSA12-H93 |
| Šildymas, A7/W35, kW | 12.10 |
| Vėsinimas, A35/W18, kW | 12.00 |
| COP, W/W | 4.95 |
| EER, W/W | 4.00 |
| Energijos klasė šildyme | A+++ |
| Matmenys, PxAxG, mm | 1118x865x523 |
| Svoris, kg | 112 |
| Darbinė lauko temp.| Vėsinimas, min-maks, °C | -5 ~ 43 |
| Darbinė lauko temp.| Šildymas, min-maks, °C | -25 ~ 35 |
| Darbinė lauko temp.| Boileris, min-maks, °C | -25 ~ 43 |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis, kg (m) | 1.84 (iki 15m) |
| Papildomas freono kiekis, gr/m | 38 |
| Vamzdžio ilgis, min/maks, m | 2-30 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 20 |
| Vamzdžių skersmuo, coliai | 3/8 + 5/8 |
| Garso slėgis 1 m atstumu (išorinio bloko), dB(A) | 50 |
| Elektros maitinimas, įtampa | 380-415V/ 3f/ 50 Hz |
| Maitinimo kabelis, mm2 | 5×2.5 |
| Komunikacinis kabelis, mm2 | 3×0.75 (ekranuotas) |
| Vidinis blokas | ODMA-160T-09M22-25 |
| Nerūdijančio plieno vandens talpa, L | 240 |
| Matmenys, PxAxG, mm | 600x1943x600 |
| Svoris, kg | 159 |
| Elektrinis tenas, kW | 3-6-9 |
| Elektros maitinimas (vidinis) | 380-415V/ 3f/ 50 Hz |
Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistema pagal Jūsų poreikius.
Gaukite asmeninį įrangos ir montavimo pasiūlymą. ir mes su Jumis susisieksime per vieną dieną!
Parinksime tinkamiausią įrenginį jūsų namams, suteiksime išsamią nemokamą konsultaciją –> .
Atsiųskite Airwell šilumos siurblio oras-vanduo techninį dokumentą, kuriame nurodyta ir vardinio šilumos atidavimo (angl. PRATED) galia.
KITI DOKUMENTAI ATSISIUNTIMUI:
Vidaus įrenginio naudojimo instrukcija
Lauko įrenginio naudojimo instrukcija
Valdymo pulto naudojimo instrukcija
Energijos vartojimo efektyvumo etiketė






