Aprašymas
Airwell Wellea WT šilumos siurblys oras-vanduo su 240l integruota talpa – tai efektyvus sprendimas jūsų namų šildymui ir karšto vandens ruošimui!
Ieškote patikimo ir ekonomiško sprendimo savo namų šildymui? Airwell šilumos siurblys oras-vanduo su integruota talpa – modernus įrenginys, užtikrinantis aukštą efektyvumą ir patogumą. Šis šilumos siurblys idealiai tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems būstams, padeda sumažinti energijos sąnaudas ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.


Pagrindiniai privalumai:
- integruota talpa: užtikrina patogų karšto vandens ruošimą, taupant erdvę katilinėje ar kitoje pagalbinėje namų patalpoje;
- aukštas efektyvumas: šilumos siurblys veikia net esant žemai lauko temperatūrai, užtikrindamas stabilų šildymą, todėl puikiai tinka mūsų šalies klimato sąlygomis;
- energetinis efektyvumas: mažesnės šildymo sąnaudos lyginant su tradiciniais šildymo sprendimais;
- tylus veikimas: puikiai tinka gyvenamosioms patalpoms dėl mažo triukšmo lygio;
- ekologiškumas: naudojamas R32 freonas reiškia mažesnę CO2 emisiją ir draugiškumą aplinkai.
Kodėl verta rinktis Airwell šilumos siurblį?
Airwell yra pasaulyje pripažintas prancūzų prekės ženklas, siūlantis inovatyvius ir patikimus šildymo sprendimus. O Airwell siūlomas šilumos siurblio oras vanduo modelis ne tik užtikrina komfortą, bet ir leidžia sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje.
Užsisakykite jau šiandien, gaukite itin operatyviai, nes Airwell šildymo įrenginius palaikome sandėliuose! Investuokite į šildymo sprendimą, kuris atitinka šiuolaikinius poreikius. Įsigykite Airwell šilumos siurblį oras-vanduo su integruota talpa dabar ir mėgaukitės šiluma bei komfortu ištisus metus.


TECHNINIAI DUOMENYS:
| Išorinis blokas | AW-YHPSA08-H91 |
| Šildymas, A7/W35, kW | 8.30 |
| Vėsinimas, A35/W18, kW | 8.40 |
| COP, W/W | 5.20 |
| EER, W/W | 5.05 |
| Energijos klasė šildyme | A+++ |
| Matmenys, PxAxG, mm | 1118x865x523 |
| Svoris, kg | 77 |
| Darbinė lauko temp.| Vėsinimas, min-maks, °C | -5 ~ 43 |
| Darbinė lauko temp.| Šildymas, min-maks, °C | -25 ~ 35 |
| Darbinė lauko temp.| Boileris, min-maks, °C | -25 ~ 43 |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis, kg (m) | 1.65 (iki 15m) |
| Papildomas freono kiekis, gr/m | 38 |
| Vamzdžio ilgis, min/maks, m | 2-30 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 20 |
| Vamzdžių skersmuo, coliai | 3/8 + 5/8 |
| Garso slėgis 1 m atstumu (išorinio bloko), dB(A) | 46 |
| Elektros maitinimas, įtampa | 220-240V/ 1f/ 50 Hz |
| Maitinimo kabelis, mm2 | 3×2.5 |
| Komunikacinis kabelis, mm2 | 3×0.75 (ekranuotas) |
| Vidinis blokas | ODMA-100T-09M22-25 |
| Nerūdijančio plieno vandens talpa, L | 240 |
| Matmenys, PxAxG, mm | 600x1943x600 |
| Svoris, kg | 157 |
| Elektrinis tenas, kW | 3 |
| Elektros maitinimas (vidinis) | 220-240V/ 1f/ 50 Hz |
Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistema pagal Jūsų poreikius.
Gaukite asmeninį įrangos ir montavimo pasiūlymą. Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime per vieną dieną!
Parinksime tinkamiausią įrenginį jūsų namams, suteiksime išsamią nemokamą konsultaciją –> susisiekite arba užsukite gyvai į mūsų salonus Vilniuje bei Kaune.
Atsiųskite Airwell šilumos siurblio oras-vanduo techninį dokumentą, kuriame nurodyta ir vardinio šilumos atidavimo (angl. PRATED) galia.
KITI DOKUMENTAI ATSISIUNTIMUI:
Vidaus įrenginio naudojimo instrukcija
Lauko įrenginio naudojimo instrukcija
Valdymo pulto naudojimo instrukcija
Energijos vartojimo efektyvumo etiketė






