Aprašymas
Evo Sense valdymo pultas skirtas patogiam Zehnder Evo rekuperatorių valdymui.
Evo Sense – tai patogus ir lengvai valdomas pultas, skirtas Zehnder Evo serijos rekuperatoriams. Juo galima keisti vėdinimo greitį, rinktis rankinį arba automatinį režimą bei nustatyti dienines ir savaitines programas. Belaidis ryšys ir paprastas montavimas leidžia patogiai valdyti vėdinimą kasdien.
Pagrindinės įrenginio savybės
- Lietimui jautrus LCD ekranas.
- 5 oro srauto greičiai.
- Belaidis ryšys (RF) – komunikacija su įrenginiu vyksta radijo dažniais, nereikia jokių papildomų laidų.
- Filtro keitimo indikacija – signalizuoja, kada reikia pakeisti filtrą.
- Patogus montavimas – Zehnder EVO Sense montuojamas ant sienos 502 arba apvalioje jungiklių dėžutėje.
Zehnder EVO Sense leidžia vartotojui
- Pasirinkti rankinį arba automatinį režimą.
- Valdyti valandines, savaitines ir dienines programas.
- Pasirinkti reikiamą darbinį ventiliatoriaus greitį.
- Pasirinkti nebuvimo režimą.
- Pasirinkti intensyvumo padidinimo režimą.
- Matyti užteršto filtro signalą.
- Nustatyti datą ir laiką.
Įrenginio techniniai duomenys
| Matmenys | 55 x 55 x 35 mm |
| Medžiaga | Priekinis / galinis korpusas: PC – Dangtis ir rėmas: ABS |
| Darbinė temperatūra | nuo + 10 iki + 40 °C |
| Darbinė drėgmė | < 90 % nesikondensuojanti |
| Transportavimo ir laikymo temperatūra | nuo -10 iki +50 °C |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis AWG 12-24 (0,2-2,5 mm2); 230 V kintamoji srovė – 50 Hz |
| Ekrano įjungimas | Judesio detektorius |
| Ryšys su "Zehnder EVO" įrenginiu | Belaidis, radijo dažniu |


Dokumentai atsisiuntimui:
Sertifikuotas Zehnder partneris Lietuvoje
Esame oficialus ir sertifikuotas Zehnder partneris Lietuvoje, todėl užtikriname visapusišką sprendimą nuo konsultacijos iki ilgalaikės priežiūros:
- Individualų vėdinimo įrenginio parinkimą pagal jūsų būsto plotą ir poreikius.
- Efektyvios rekuperacinės sistemos suplanavimą ir profesionalų montavimą.
- Garantinį ir pogarantinį techninį servisą, užtikrinant sklandų įrenginio veikimą.
- Nemokamą ir greitą pristatymą visoje Lietuvoje – populiariausius įrenginius turime sandėlyje.






