Aprašymas
Evo Switch valdymo pultas skirtas patogiam Zehnder Evo rekuperatorių valdymui.
Evo Switch – tai patogus belaidis keturių mygtukų nuotolinio valdymo pultas, skirtas Zehnder Evo serijos rekuperatoriams, užtikrinantis paprastą ir intuityvų vėdinimo valdymą. LED indikacijos leidžia lengvai stebėti įrenginio būseną ir filtro keitimo poreikį, o belaidis RF ryšys suteikia lankstumo montuojant be papildomų laidų.
Pagrindinės įrenginio savybės
- 4 veikimo režimai – leidžia pasirinkti pageidaujamą vėdinimo intensyvumą pagal poreikį.
- Belaidis ryšys (RF) – komunikacija su įrenginiu vyksta radijo dažniais, nereikia jokių papildomų laidų.
- Filtro keitimo indikacija – signalizuoja, kada reikia pakeisti filtrą.
- EVO Switch montuojamas ant sienos 502 arba apvalioje jungiklių dėžutėje arba tiesiogiai, naudojant integruotą montavimo plokštę bei išplėtimo kištukus.
Zehnder EVO Switch leidžia vartotojui
- Pasirinkti rankinį arba automatinį režimą.
- Valdyti valandines, savaitines ir dienines programas.
- Pasirinkti reikiamą darbinį ventiliatoriaus greitį.
- Pasirinkti nebuvimo režimą.
- Pasirinkti intensyvumo padidinimo režimą.
- Matyti užteršto filtro signalą.
- Nustatyti datą ir laiką.
Įrenginio techniniai duomenys
| Matmenys | 84 x 84 x 15 mm |
| Svoris | ± 125 g |
| Korpuso medžiaga | ABS plastikas |
| Darbinė temperatūra | nuo + 10 iki + 40 °C |
| Darbinė drėgmė | < 90 % nesikondensuojanti |
| Transportavimo ir laikymo temperatūra | nuo -10 iki +50 °C |
| Maitinimo šaltinis | Baterija CR 2032 |
| Ryšys su "Zehnder EVO" įrenginiu | RF 868 MHz protokolas |


Dokumentai atsisiuntimui:
Sertifikuotas Zehnder partneris Lietuvoje
Esame oficialus ir sertifikuotas Zehnder partneris Lietuvoje, todėl užtikriname visapusišką sprendimą nuo konsultacijos iki ilgalaikės priežiūros:
- Individualų vėdinimo įrenginio parinkimą pagal jūsų būsto plotą ir poreikius.
- Efektyvios rekuperacinės sistemos suplanavimą ir profesionalų montavimą.
- Garantinį ir pogarantinį techninį servisą, užtikrinant sklandų įrenginio veikimą.
- Nemokamą ir greitą pristatymą visoje Lietuvoje – populiariausius įrenginius turime sandėlyje.






